Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 350 Euro (Shkolla e Baletit)

 • 350€
, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² 350 Euro (Shkolla e Baletit)

, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, i shtruar me parket dhe përbëhet dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-shkolla-e-baletit-tirane/

ID: 43458

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate