Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 90 m² 500 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 500€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 90 m² 500 Euro (Liqeni i Thatë)

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 plus garazh te Rruga Peti. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-liqeni-i-thate-tirane-2/

ID: 44215

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate