Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 550 Euro (Kompleksi Green City)

 • 550€
, Kompleksi Green City

Details

 • Price: 550€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Kompleksi Green City. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-kompleksi-green-city-tirane/

ID:45976

 • Address Kompleksi Green City
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate