Tirane, 2+1+BLK Kati 3, 107 m² (Ramazan Gaxherri)

 • 400€
3 Fresku / Linze / Dajt,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355682420816

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ne zonen e Shkozes, prane kompleksit Muraga.

Apartamenti ka hapesire totale 107 m2, dhe eshte i organizuar me ambjente te bollshme: nje sallon i lidhur me ambjentin e ndjenjes dhe guzhines, 2 dhoma gjumi me krevate dopio secila, dhe 2 banjo. Apartamenti ka gjithashtu nje ballokon.
Mobilimi eshte i plote, mjaft praktik e cilesor.

Per cdo informacion te metejshme mund te kontaktoni Agjencine:

Cel. : 00355682420816

Address

 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Patron Accommodations

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Patron Accommodations
 • Patron Accommodations