Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 90 m² 750 Euro (Kodra e Diellit 1)

 • 750€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon i bollshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë

ID; 45951

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate