Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 71 m² 550 Euro (Rruga Muhamet Gjollesha)

 • 550€
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Muhamet Gjollesha pranë Inxhinierisë së Ndërtimit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 71 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-muhamet-gjollesha-tirane/

ID: 43732

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate