Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 131 m² 1.400 Euro (Teg)

 • 1.400€
, Teg

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 131 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 2+1 plus garazh pranë TEG-ut. Apartamenti ndodhet në katin e dytë me ashensor dhe ka sipërfaqe 131 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i shtruar me parket. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-teg-tirane/

ID: 44602

 • Address Teg
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate