Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 118 m² 230 Euro (Fresku)

 • 230€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën e Dajtit te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe ka sipërfaqe 118 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 44328

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate