Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 220 Euro (Fresku)

 • 220€
, Fresku

Details

 • Price: 220€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Rrugën e Dajtit te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-fresku-tirane-2/

ID: 44334

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate