Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 10, 114 m² 600 Euro (Astir)

 • 600€
, Astir

Details

 • Price: 600€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin 10të të pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti jepet 600€/muaj – pa post parkimi, 650€/muaj – me një post parkimi, 700€/muaj – me dy poste parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-21-astir-tirane/
ID:45185

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate