Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 140 m² 450 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

 • 450€
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 plus verandë 40 m2 te Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-dritan-hoxha-tirane/

ID: 45361

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate