Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK 256 m² 1350 Euro (teg) TT 131

 • 1.350€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.350€

Details

 • Price: 1.350€
 • Size: 256 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me Qera, Apartament 2+1+2 + Garazh + Depo.
Vendndodhja: Rezidenca Holisoft Sofia, TEG, Tiranë.
Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Kompleksi është i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe përfshin njësitë rezidenciale të organizuara në apartamente.
– Koncepti i projektimit të kompleksit bazohet në qëndrueshmërinë maksimale sizmike.
– Hapësirat e jashtme rekreative të mbushura me gjelbërim do të garantojnë mikroklimën perfekte për të gjithë banorët.
– Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara si bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.
Specifika të pronës:
– Sipërfaqe totale: 256 m2.
– Sipërfaqe e brendshme: 106m2.
– Sipërfaqe verandë e mbyllur 50 m2.
– Sipërfaqe verandë e hapur 100 m2.
– Kati 0.
– Totalisht e investuar.
– Punime cilësore.
– Mobilim modern.
Organizimi:
-Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë dhe kopesht, garazh, depo.
Avantazhe:
– Standart dhe cilësi & siguri maksimale.
– Investuar deri në detaje.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Unaza e Madhe, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2