Tirane, jepet me qera apartament 2+1+Ballkon Kati 3, 105 m² 1.350 € (Mine Peza) TT 497

 • 1.350€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.350€

Details

 • Price: 1.350€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Jepet me qera, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Rruga Mine Peza, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Lokacioni: Rruga Mine Peza ndodhet në një vend strategjik në Tiranë, duke ofruar qasje të lehtë në të gjitha akset e kryeqytetit dhe të shërbimeve të rëndësishme.
-Infrastruktura: Zona ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, me rrugë të mira, trotuare, dhe shërbime komunale të cilat janë të përdorshme për banorët dhe bizneset.
-Shkollat dhe institucionet arsimore: Ka shkolla të ndryshme, universitete dhe institucione arsimore që ofrojnë mundësi të shkëlqyera arsimore për fëmijët dhe të rinjtë.
-Shërbimet shëndetësore: Rruga Mine Peza ofron akses të lehtë në spitale, klinika dhe qendra shëndetësore të cilat ofrojnë shërbime shëndetësore të cilat janë të nevojshme për banorët.
-Zona ka një gamë të gjerë të restoranteve, kafeterive dhe dyqaneve, që ofrojnë produkte dhe shërbime të ndryshme për banorët dhe vizitorët.
-Lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 105 m2
-Kati: 3.
-Pallat ekzistues.
-Jepet me qera për zyra.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit