Tirane, jepet me qera apartament 2+1+ post parkimi, Kati 1, 85 m² 350 Euro (Tregu Elektrik)

 • 350€
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 2+1 plus një post parkimi te Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare, verandë dhe oborr. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë

ID:46171

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate