Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 6, 76 m² 450 € (Ali Demi) TT 940

 • 450€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694086661

Features

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Ali Demi, Tirane.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 76 m2.
– Kati: 6.
– I mobiluar.
– Me ashensor.
– Ndertim i ri.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON