Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 4, 95 m² 450 Euro (Pranë ”Gjimnazit Partizani”)

 • 450€
, Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
, Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 pranë Gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 95 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-thanas-ziko-tirane/

ID: 46069

 • Address Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate