Tirane, jepet me qera apartament 2+1, Kati 4, 70 m² 500 € (Rruga Bardhyl), TT 857

 • 500€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga Bardhyl, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 70 m2.
-Kati: 4.
-Totalisht i mobiluar dhe investuar.
-Pallat ekzistues.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2