Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 100 m² 800 € (Pazari i ri) TT 393

 • 800€
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Pazari i ri, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 100 m2
-Kati: 3.
-I mobiluar.
-Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Mundësi dhënie me qera edhe për Airbnb.

Për një konsulencë te plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi