Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 100 m² 800 € (Pazari i ri) TT 393

 • 800€
, The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
, The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Pazari i ri, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 100 m2
-Kati: 3.
-I mobiluar.
-Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Mundësi dhënie me qera edhe për Airbnb.

Për një konsulencë te plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit