Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 2, 80 m² 400 € (Ish Fusha e Aviacionit) TT 1021

 • 400€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
shitje
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 802 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697017102

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.
– Vendndodhja: Ish Fusha e Aviacionit, Tirane.

Specifika te prones:
-Siperfaqe totale: 80 m2.
-Kati: 2.
– Bosh.
– Totalisht i investuar.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Cilesi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim aftagjate.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2