Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 2, 65 m² 500 Euro (Qender)

 • 500€
, Qender
qera

Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 2, 65 m² 500 Euro (Qender)

, Qender
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 43042

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate