Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 1, 85 m² 600 Euro (Përballë Parlamentit)

 • 600€
, Rruga Refik Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Rruga Refik Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 plus post parkimi përballë Parlamentit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpie private dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-george-w-bush-tirane/

ID: 45999

 • Address Rruga Refik Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate