Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 1, 75 m² 600 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 600€
, Rruga e Durrësit

Details

 • Price: 600€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-21-rruga-e-durresit-tirane/

ID: 46046

 • Address Rruga e Durrësit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate