Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 8, 70 m² 450 Euro (Rruga Hoxha Tahsim)

 • 450€
, Rruga Hoxha Tahsim

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • 2 Ballkone
 • Kati 8
 • 2 Ashensore
 • 70 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe ndodhet pranë Optika Roma.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…tahsim-tirane/

ID: 48123

 • Address Rruga Hoxha Tahsim
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate