Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 260 Euro (Astir)

 • 260€
, Astir
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 7, 65 m² 260 Euro (Astir)

, Astir
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-astir-tirane/

ID: 44792

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate