Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 75 m² 290 Euro (Ambasada Amerikane)

 • 290€
, Ambasada Amerikane

Details

 • Price: 290€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 te Ambasada Amerikane. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati ekzistues ka sipërfaqe 75 m2, ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 2+1, Ambasada Amerikane, Tiranë

ID: 44286

 • Address Ambasada Amerikane
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate