Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 70 m² 600 Euro (Pazari)

 • 600€
, Pazari i Ri

Details

 • Price: 600€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i investuar dhe i mobiluar në luks. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-11-pazari-i-ri-tirane-2/
ID:45174

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate