Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m² 400 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

 • 400€
, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Dritan Hoxha pranë universitetit ”Zoja e Këshillit të Mirë”. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-rruga-dritan-hoxha-tirane/

ID:43663

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate