Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 75 m² 450 Euro (Ali Demi)

 • 450€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 75 m² 450 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera apartament 1+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, është i pajisur me lavastovilje dhe kondicioner në të dyja dhomat. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-11-ali-demi-tirane-3/
ID: 44763

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate