Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 550 Euro (Myslym Shyri)

 • 550€
, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Ballkon
 • Tualet
 • Kati 3
 • Ashensor
 • 70 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka orientim Jug-lindje, është i mobiluar dhe i pajisur me kondicionere dhe ngrohje qendrore me kaldaje ne cdo ambient.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…hyri-tirane-2/

ID: 50834

 • Address Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate