Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 500 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 500€
, Rruga e Barrikadave

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699470381

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Kati 3
 • 70 m2
 • Panel Diellor

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në katin e tretë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Uji dhe interneti janë të përfshira në çmim.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…kadave-tirane/

ID: 48180

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate