Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 350 Euro (Medreseja)

 • 350€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 70 m² 350 Euro (Medreseja)

, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Medreseja. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Çmimi është i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-medreseja-tirane/

ID: 44227

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate