Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 55 m² 270 Euro (Ali Demi)

 • 270€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 3
 • 55 m2
 • Pallat ekzistues

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i restaururar.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate