Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 110 m² 550 Euro (Rruga Him Kolli)

 • 550€
, Rruga Him Kolli

Details

 • Price: 550€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Him Kolli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-rruga-him-kolli-tirane/

ID: 46030

 • Address Rruga Him Kolli
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate