Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 60 m² 260 Euro (Fresku)

 • 260€
, Fresku

Details

 • Price: 260€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i investuar, i mobiluar dhe i shtruar me parket. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-apartament-11-fresku-tirane/

ID; 45202

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate