Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 900 Euro (Teg)

 • 900€
, Teg

Details

 • Price: 900€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera apartament 1+1 plus oborr pranë TEG-ut. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dhe një post parkimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-tegu-tirane/

ID; 44596

 • Address Teg
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate