Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 290 Euro (Ambasada Amerikane)

 • 290€
, Ambasada Amerikane
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 290 Euro (Ambasada Amerikane)

, Ambasada Amerikane
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Ambasada Amerikane. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-ambasada-amerikane-tirane/

ID:44664

 • Address Ambasada Amerikane
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate