Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 63 m² 230 Euro (Ali Demi)

 • 230€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 63 m² 230 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Kushtrimi i Lirisë. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 63 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-ali-demi-tirane-4/

ID: 44781

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate