Tirane, jepet me qera apartament 1+1+Ballkon Kati 4, 72 m² 450 € (Rruga Kongresi i Manastirit) TT 986

 • 450€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
qera
, Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rezidenca ASL 1, Rruga Kongresi Manastirit.

Specifika te prones:
– Siperfaqe totale: 72 m2.
– Kati: 6.
– Totalisht i mobiluar.
– Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:
– Standart elitar, cilesi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone ne prone na kontaktoni!

Cel. : +355697017108

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania

Contact Information

View Listings
genti polisi

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
genti polisi
 • genti polisi