Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 6, 60 m² 290 Euro (Brryli)

 • 290€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 6, 60 m² 290 Euro (Brryli)

, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-brryli-tirane/

ID: 44149

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate