Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 3, 72 m² 400 Euro (Piazza)

 • 400€
, Qender

Details

 • Price: 400€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Piazza. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-qender-tirane-2/

ID: 43338

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate