Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 3, 70 m² 350 € (Rruga e Teleferikut) TT 923

 • 350€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1.
Vendndodhja: Rruga e Teleferikut, Fresku, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 70m2.
-Kati: 3.
-Arredim bashkëkohor.
-I shtruar në parket.
-Me ashensor.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta