Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 230 Euro (Fresku)

 • 230€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Tualet
 • Kati 1
 • 50 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe preferohet cift.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate