Jepet me qera apartament 1+1 te Ambasada Amerikane. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti është i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-ambasada-amerikane-tirane/

ID: 46247