Tirane, jepet me qera ambjent Duplex 50 m² 700 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 700€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 50 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 50 m2
 • Kati 0-1
 • Tualet
 • Depo
 • I investuar

Cilësime të tjera:
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi dhe jepet 700 euro neto.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…avajes-tirane/

ID: 48977

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate