Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 7, 100 m² 400 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 400€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera ambjent për zyra pranë Spitalit Nënë Tereza. Ambjenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Ambjenti është i investuar dhe i organizuar në një apartament 2+1. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/sq/estate_property/qera-ambjent-per-zyra-rruga-e-dibres-tirane/

ID:43636

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate