Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 3, 500 m² 2.500 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 2.500€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 3, 500 m² 2.500 Euro (Rruga 5 Maji)

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 500 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent te Rruga 5 Maji. Ambjenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 500 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi. Taksat nuk janë të përfshira. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-rruga-5-maji-tirane/

ID: 43242

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate