Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 3, 128 m² 600 Euro (Kompleksi ASL)

 • 600€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0672038512

Description

Ky ambient komercial gjendet në katin e tretë të një ndërtese në Rrugën Kongresi i Manastirit, Tiranë. Ambienti është i përshtatshëm për ndonjë biznes dhe mund të merret me qira për çmimin prej 600€ në muaj.

• Sipërfaqe 128 m²
• Ambienti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës
• 1 tualet
• Ideal për biznese të ndryshme
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/property/538/ambient-komercial-2-1-p%C3%ABr-qira-te-kompleksi-asl-tiran%C3%AB-600-128-m%C2%B2-urb18.html

ID: URB18

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra