Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 3, 108 m² 700 Euro (Qendër)

  • 700€
, Qender

Details

  • Price: 700€
  • Size: 108 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 3
  • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Kafe Flora. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 108 m2. Ambjenti është totalisht i investuar, me parket dhe kondicioner. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, klinika etj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-qender-tirane/

ID: 46071

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate