Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 2, 419 m² 4.500 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

 • 4.500€
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 4.500€

Details

 • Price: 4.500€
 • Size: 419 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • Sipërfaqja Bruto: 419 m2
 • Sipërfaqja Neto: 382 m2
 • Kati 2
 • Ndërtim i ri
 • Open Space
 • 4 Tualete
 • Fasadë xhami

Cilësime të tjera:
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi dhe ndodhet pranë Ministrisë së Jashtme.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…n-dark-tirane/

ID:48652

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate